Zapisy na HR2022

Zapisy na HR2022

Bardzo się cieszymy, że chcesz wziąć udział w konferencji na żywo.

 Na tej stronie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, żeby sprawnie przejść przez zapisy i skorzystać z wydarzenia. 

Jeśli nie chce Ci się czytać – obejrzyj poniższe wideo 🙂

Zasada uczestnictwa

Zasada uczestnictwa

Najważniejsza zasada tego wydarzenia. Jeśli rejestrujesz się na nie, to prosimy o to, żebyś jednocześnie zarezerwował(a) czas tego dnia, żeby wziąć udział w naszym spotkaniu. Mamy blisko 3000 zainteresowanych osób, a tylko 1000 miejsc, dlatego tak ważne jest, żeby rejestrowali się tylko zdecydowani uczestnicy. Wszyscy zapisani otrzymają nagrania, dlatego zachęcamy do udziału na żywo przede wszystkim tych, którzy chcą wspólnie spędzić ten niezwykły piątek. 

Zbiórka charytatywna

Zbiórka charytatywna

Dzięki wsparciu Partnerów udział w konferencji jest bezpłatny, choć występujący prelegenci oferują ogromną wartość naszym odbiorcom. Mając to na uwadze, wprowadziliśmy opcjonalną płatność za bilety, z których przychody zostaną przeznaczone w całości na cele społeczne. 

Jeśli możesz sobie na to pozwolić, w trakcie zapisów będziesz mieć możliwość przekazania kwoty, jaką zapłacił(a)byś za bilet, na cele społeczne. To opcja dobrowolna. Każdy pomaga we własnym zakresie i zgodnie z własnymi możliwościami, dlatego można wpisać 0, żeby uzyskać bezpłatny bilet na konferencję HR2022. 

Całość zebranej kwoty zostanie przeznaczona na cele trzech Partnerów Społecznych konferencji. Wybraliśmy ich ze względu na pomoc tym osobom na rynku pracy, których wsparcie nie zawsze jest tak medialne, a przez to – zbierane kwoty w zbiórkach nie zawsze są wystarczające na realizację celów. 

Fundacja Mamo Pracuj

Środki zostaną przeznaczone na indywidualne wsparcie kobiet szukających miejsca dla siebie na rynku pracy po powrocie z urlopu macierzyńskiego. To kobiety, które są w trakcie lub planują przebranżowienie i rozpoczęcie pracy w szeroko rozumianej branży technologicznej.

W ramach wsparcia prowadzimy analizę talentów i sesję coachingową, wspierającą powrót do aktywności zawodowej.

Koszt takiego indywidualnego wsparcia wynosi 200 zł, z czego główną składową jest koszt licencji testu diagnostycznego. 

Warszawskie Centrum Psychoonkologii

Środki zostaną przeznaczone na indywidualne wsparcie terapeutyczne osób, które przechodzą chorobę nowotworową, wsparcia ich w przyjęciu diagnozy, jak i radzeniem sobie z trudnościami, jakich ta choroba im przysparza. 

Koszt takiego indywidualnego spotkania z psychoterapeutą wynosi 130 zł. Choć to nie jest znacząca kwota, przy natłoku innych wydatków związanych z chorobą, dbanie o własne zdrowie psychiczne spada często na dalszy plan.

Fundacja AsperIT

Środki zostaną przeznaczone na szkolenie osób ze spektrum autyzmu do pracy w roli testera programowania. Te osoby dobrze sobie radzą w pracach wymagających koncentracji i dokładności, opartych na powtarzalności oraz w których ceni się dobrą pamięć do faktów i liczb. Potrzebują jednak wsparcia, żeby zacząć.

Koszt szkolenia technicznego (62 godziny) jednej osoby wynosi ok. 400 zł. Z naszego doświadczenia to więcej niż znaczna porcja wiedzy – to bilet do włączenia się w rynek pracy. 

Zbiórkę prowadzi fundacja Impossible z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zakładowa 9H/23. Zbiórka prowadzona jest przez portal czahajda.pl obsługiwany przez fundację Impossible.

Wszyscy uczestnicy otrzymają dostęp do publicznej listy zawierającej numer zamówienia i kwotę przekazanej darowizny. Dzięki temu będą mogli sprawdzić, czy ich wpłata została zarejestrowana i ile udało się uzbierać.

Głównym kosztem zbiórki są prowizje platform płatności elektronicznych. Ten koszt pokryje fundacja Impossible, dzięki czemu 100% wpłaconych środków zostanie przekazanych na cele społeczne. Organizatorzy zbiórki prowadzą ją w ramach wolontariatu.

Tak. Jeśli zdecydujesz się zapłacić za bilet na konferencję, otrzymasz fakturę VAT wygenerowaną automatycznie na podstawie danych z zamówienia. 

Co po zapisach?

Co po zapisach?

W poniedziałek, 29.11 otrzymasz przewodnik po konferencji, który pozwoli Ci zaplanować sobie własną ścieżkę, poznać Prelegentów i Organizatorów i przede wszystkim — pojawić się tam, gdzie 3 Grudnia będzie działa się magia — na naszej platformie konferencyjnej 🙂 

Zapisuję się

Zapisuję się

Zapisy prowadzone są przez stronę czahajda.pl